Zapnutí Kámen Poker Vysoká Ruce

Betsoft se sídlem a licencí k provozu na Maltě, a má další licenci v Curacao zapnutí kámen poker vysoká ruce. Počátkem vstupující na mobilní gaming, Betsoft zahájila ToGo™ kolekce v roce 2012 zapnutí kámen poker místnost. Více nedávno, Betsoft odhalil Shift™ prostředí, které podporuje skutečně cross-platformní vývoj ve stejnou dobu jako zvýšení výkonu, čímž se výrazně sníží velikosti souborů a zefektivnění integrace telefon. Set v Athénách ve výšce věku antiky, Zlatý Sova Athena vezme hráče na prohlídku řecké mytologie jaký věk máte být. I jiné symboly, jako je ozdobený Řeckou urnu, kopí, a hoplite helmy jsou vysoce-platit, zlatá sova sám drží klíče ke skutečně historické vítězství aby se stal casino dealer.
"S Zlatá Sova Athény, chtěli jsme nastavit hru v pod-sloužil období historie a mýtu, a k vybudování několika obohacující slot mechaniky kolem jediného symbol," vysvětlil Dan Cooper, Betsoft je Vedoucí Vývoje Produktu jaký věk máte být. Sledujte sova kapitálu klasické kultury s Zlatá Sova Athény aby se hazard v kasinu.

Sova je divoký, nahradí jakýkoliv jiný symbol ve výherní řady, a kdekoliv se objeví na válcích, bude to pomůže řídit hráči ve směru z významných symbolů scatter jaký věk máte být. Navržen tak, aby snížit velikost souboru, rychlost načítání, a umožnit nové herní a audio-vizuální zážitky, POSUNOUT zaručuje, že stejnou skvělou hratelnost dosahuje hráči na jakékoliv platformě, které si vybrat. Své portfolio o více než 190 RNG titulů dosahuje hráči prostřednictvím partnerství s mnoha iGaming průmysl je vedoucí operátorů aby se jít do kasina. Na závěr rozsáhlé sborové soundscape, dynamická hudba doprovází opakující se Betsoft funkce, jako je Double-Up (který umožňuje hráči vsadit všechny nebo část svých výher na potenciál větší výplatu) tam je hazard tady děje.