Super Slot Triple Thunder Hračka

Aspire Globální, kompletní iGaming řešení pro operátory a bílé štítky, potvrdil blížící se zahájení "Vykoupit Sen" – společnost je první vlastní progresivní jackpot slot hra – přes jeho mezinárodní síť partnerských operátorů. Titul, který nabízí výběr ze 4 live progresivní jackpoty – Mega, Super, Major a Rapid – také obsahuje řadu speciálních funkcí, včetně Rozšiřující se Wild, Bonus Scatter, Sen Spin Bonus Kolo a Free Spins super slot triple thunder hračka. S certifikací pro použití v velké BRITÁNII, Dánsku a .com trhy, přidávat proprietární JP do své nabídky představuje velkou konkurenční výhodu pro Malty na bázi společnosti virtuální poker párty s přáteli. ASG vytvořila na bázi HTML5 titul od nuly, vyvíjí vše od design a zvuk, herní engine a matematiky virtuální poker turnaje pro charitu. Galit Shani-Michel, VICEPREZIDENT Produktového ASG, řekl: "Jsme velmi hrdí na to, potvrzení, spuštění "Vykoupit Sen", produkt, který umožní, aby se naše partnery, aby růst jejich podnikání výrazně virtuální poker turnaje s přáteli.

Chápeme hodnotu progresivní JP pro naše partnery akvizice úsilí, což je důvod, proč jsme investovali do rozvoje tohoto titulu aprenda a jogar poker profissional. Dodala: "Jackpot hry jsou mezi nejvíce populární kategorie s hráči, a poskytuje tento přírůstek do našeho portfolia zvýší získávání a udržení celé naší síti aprende a jugar poker gratis.
Ve stále více konkurenčním trhu, schopnost nabídnout jedinečný produkt, je důležité v dosažení skutečné značky diferenciace." O Aspire Global: Založeno v roce 2005, Aspire Global nabízí komplexní iGaming řešení pro operátory a bílé štítky, včetně kompletní sadu služeb pro kasino a sázková kancelář, vícejazyčný CRM, platby a kontroly rizik, podporu call centra, VIP řízení, akvizice, optimalizace a robustní, na trhu-vedoucí platformou. Aspire Globální také držitelem licencí na regulovaných trzích, včetně velké BRITÁNIE, Dánska, Belgie, Itálie a Malta.
Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre.