Nejlepší V Hracích Dagannoth Kings

On-line herní společnost Sídlo oznámila podepsání partnerské dohody s English Premier League fotbalový klub AFC Bournemouth, dohodu, která bude vidět provozovatel debut jako klub je první oficiální shirt rukáv sponzora nejlepší v hracích dagannoth kings.
Podle podmínek partnerství dohodu, Mansion.com logo se objeví na levém rukávu košile z AFC Bournemouth domácí a třetí košile, zatímco další z Sídla značek, Casino.com, bude funkce na rukávu z klubu pryč košili nejlepší v hracích dagger rogue classic. Dohoda následuje uzavření hlavní sponzorskou smlouvu mezi AFC Bournemouth a Sídlo dříve v tomto roce, ve kterém jeho M88 logo značky se zobrazí na přední kluby doma i venku soupravy.

V prohlášení oznamující dohodu o AFC Bournemouth webových stránkách, Karel Manasco, generální ŘEDITEL Mansion Group, řekl: "Jsme potěšeni, že i nadále to, co bylo vzrušující cestu a skvělé partnerství." "V posledních dvou letech vytvořily silné pouto mezi klubem a značkou a jsme rádi, že v této cestě pokračovat nejlepší v hracích dýky classic wow. Dohromady, všechno je možné." AFC Bournemouth výkonný Neill Blake dodal: "jsem potěšen, že mohu dále rozšířit naše partnerství s Mansion", "klub se rychle rozrůstá a nyní má obrovský dosah, že v naší třetí sezoně v Premier League." "Zámeček na tom může vydělat, stejně jako podporu klubu, ke zvýšení naší prestiže v území, například v Asii. Proto, to je problém, který je velmi prospěšný pro obě strany a těším se na pokračování pro práci s Mansion." polský poker s kostkami pravidla.