Pračka S Mincí Slot Filipíny

Pověst: nedávno vstoupil do on-line kasina prostor, údajně nevzal v Královské Spinz dlouho vybudovat solidní pověst v různých Evropských trhů. V mnoha různých jurisdikcích, společnost vybudovala svou pověst tím, že poskytuje správné množství výherních a stolní hry, navrženy tak, aby splňovaly požadavky hráčů.
Vysvětluje výhody nové partnerství, marketingový Ředitel pro Betsoft, Annamaria Anastasi řekl.. pračka s mincí slot filipíny. Provozovatel nabízí apartmá pro místní možnosti platby, kolem-pro-hodinové zákaznické podpory v "každý jazyk" podle jejich on-line chat podporu, a je aktivní v různých zemích Východní a Střední Evropy washington dc kasina mgm datum otevření. Calibre obsahu, který Betsoft produkovat nám umožní splnit a překročit očekávání našich různých trzích, a máme v úmyslu používat top-předvádění Betsoft tituly jako základních stavebních kamenů raffles, žebříčků, a další hráč zapojení iniciativy nyní a v budoucnu." Jen v poslední době, Betsoft napuštěné podobné strategické dohody o partnerství, která bude vidět jeho celé portfolio online her, tituly být integrovány do populární kasino platformu Pragmatické Řešení hry portfolia část.. Ve snaze rozšířit svou působnost na Evropském trhu, přední výrobce vysoce kvalitních igaming produkty, Betsoft Gaming, má napuštěné obsahu dohodu s Královskou Spinz, nadnárodní on-line, provozovatelem.

Betsoft byli nadšeni schopen splnit všechny z Královské Spinz požadavky." Budoucí integrace: komplexní partnerství chcete-li začít s, dohoda mezi oběma stranami navíc poskytuje pro budoucí integraci obsahu ultimate texas holdem strategy chart. Také v komentáři na strategický obsah partnerství, vedení v Královské Spinz' zákaznické podpory divize, Marsha Riley řekl: "Naším prvořadým závazkem je poskytovat úroveň podpory, úroveň obsahu, a celkové zkušenosti, která drží hráči vrací.
Pokračovat v této tempo expanze, a uspokojit obsah-hlad cílové skupiny na stávajících trzích, Royal Spinz vyžaduje nový obsah partnera s správné kvalitě a množství her, dodáno podle spolehlivého plánu. Podle oficiální tiskové zprávy, on-line, provozovatel bude, v souladu s podmínkami dohody, mají přístup k developer je kompletní portfolio včetně populární stolní hry a osvědčené favority z SLOTS3 (pravda, 3D video sloty) série, jako Fa Fa Dvojčata ultimate texas holdem table layout. "Jako rychle rostoucí operátora, Royal Spinz pracoval neuvěřitelně tvrdě na získání a podporu hráčů po celé Evropě.