Nejvíce Peněz Vyhrál V Kasinu

To může být hodně legrace, ale když přijde na uvedení hodně peněz na riziko, a že vaše rodinné úspory v ohrožení, to je něco, co mi způsobuje velké znepokojení." Mills uvádí, že bylo důležité, aby zákonodárci přijít s silné předpisy pro DFS průmyslu nejvíce peněz vyhrál v kasinu. Řada států, včetně Nevada a New Yorku dát Daily Fantasy Sports (DFS) průmysl pod přísným dohledem po státních zástupců přišel na DFS služeb, jako jsou DraftKings a FanDuel tom, že tyto DFS hry, dovednostní hry, ale na šance a byly podobné hazardu a je třeba povolení k provozu.
Někteří zákonodárci v Maine byli v Národní Konference Legislatur Státu v Chicagu minulý týden a vzal příležitost setkat se s manažery z DFS společnosti, aby diskutovat o cestu vpřed. DFS průmysl roste rychlým tempem ve Spojených Státech a uvádí, že více než 57 milionů hráčů po celé zemi nejvíce peněz vyhrál v kasinu reddit. Trhu zpráva uvádí, že vstupní poplatky vybírané DFS subjekty v roce 2015 byly kolem 2,6 miliardy dolarů a že by se mohl zvýšit na $14 miliard do roku 2020 nejvíce peněz vyhrát blackjack online.
Tam musí být pravidla k omezení, kolik DFS hráči mohou vsadit v době, a určit, kdo je způsobilý hrát kostky místo 6 a 8 systému. Mills také chtěl DFS providery možnost přehledně zobrazit jejich vyloučení zvýraznění šance na výhru. R - Senátor Roger Katz Augusta předložila nový zákon, který se snaží legalizovat DFS průmyslu a státní zákonodárci se budou zabývat všechny klíčové otázky týkající se DFS průmyslu během příštího zasedání kostky místo. Státní Návladní Janet Mills řekl, že řada otázek kolem DFS průmyslu by nejprve musel být řešeny, včetně pohledu na trestní zákoník v Maine, které je nejednoznačné, pokud jde o určení, zda DFS hry jsou hry náhody nebo dovednosti 6 a 8. Legalizace DFS průmysl bude vytvářet značné množství příjmů pro Maine v podobě daní z hazardních her kostky místo a koupit sázky.