Wow Nemůžu Schovávat Hlavu Slot

Ve čtvrtek 13.
Kreativita, obchodní reality dotčených operací, a hodnotu za peníze jsou naše znaky a vysoce kvalitní právní poradenství, které poskytujeme, je šité na míru potřebám každého klienta. prosince, 2012 britská Vláda vydala návrh právních předpisů, které vyžadují všechny UK-čelí offshore firmy licenci ve velké BRITÁNII.

Naše specializované týmy nabízejí praktické a obchodní odborné poradenství ve vztahu k on-line a pozemků na hraní, hazard a sázení nařízení, corpoate financování a strukturování obchodních transakcí, e-commerce, IT a ochrany duševního vlastnictví, řešení sporů, otázky zaměstnanosti, komerční nemovitosti, imigrace, úpadek, multi-jurisdikční transakce a soukromé klientské služby. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre wow nemůžu schovávat hlavu slot. "Od nedávných právních předpisů, přehled je potřeba na budoucnost pro UK-čelí on-line herní společnosti hodnota žetonů texas holdem. "Bylo mi potěšením být vyzváni Healys moderovat seminář" řekl iGaming Business Šéfredaktor a moderátor Michael Caselli.
prosince, průmysl odborníci se sejdou na poradě v Healys LLP, 15 Žokejů Pole, Londýn hodnota barevné poker žetony. Seminář umožní delegátům slyšet z klíčových průmyslových postavy na důsledky pro jejich podnikání." Odborník panelisté: David Schollenberger, Vedoucí Herní Tým, Healys solicitors LLP Bill Robinson, KPMG Vedoucí Ekonomii Clive Hawkswood, Výkonného Ředitele Remote Gambling Association Jeremy White, Barrister, Čerpadlo Soudu Daňových Komor Steve Donoughue, Hazardní hry Konzultant Míst je omezen, viz iGaming Kalendář pro více informací https://www.igamingcalendar.com/HEALYS-I-GAMING-FREE-BREAKFAST-BRIEFING-SEMINAR_02877591.aspx KONEC O nás: Healys LLP je zavedená kompletní služby podnikatelské advokátní praxi v Londýnské City s 30 lety praxe. Kombinované změny v udělování licencí a zdanění bude mít dramatický dopad na obchodní modely pro společnosti v současné době licenci a provozují nebo se uvažuje o zřízení v Alderney, Ostrova Man, Gibraltaru a na Maltě hodnota barevné žetony na poker.