Iata Slot Conference. Listopadu 2021

Clarion Herní bere svou zprávu do Jižní Ameriky s Předsedou Julian Graves čísla mini delegaci, která bude mít v osmi zemích a setkání s vysoce postavenými vládními úředníky, obchodní sdružení úředníků a provozovatelé herních čerpány z 15 zemí iata slot conference. listopadu 2021.
Hroby je doprovázen portugalský rodák a Clarion Konferenci Producent, Liliana Costa, který hraje významnou roli v rozvoji a poskytování obsahu pro Juegos Miami, který se koná ve 31. Května do 3 ib acio zkouška time slot. června 2016 v Biltmore Coral Gables, Miami sbírky v lucky slots hollywoodský příběh.
Ještě před jeho 15-denní zájezd, Julian Graves řekl: "úspěch všech našich herních značek je založeno na poskytování odborných a co je nejdůležitější relevantní události pro odvětví, a v jurisdikcích, které slouží. Naší filozofií je, že můžete dosáhnout pouze tím, že dostat se na trh a mluvit přímo s vlivných a operátoři na zemi. Jižní a latinské Americe je stále důležitější oblasti pro hraní her a jako klíčových služeb pro globální odvětví, jsme přesvědčeni, že je nanejvýš důležité, aby se zapojily se a naslouchat jeho potřebám a požadavkům – ať jsou kdekoli se nachází." Tato filozofie se projevuje v procesu, kterým se Juegos Miami se stal skutečností jako Julian Graves vysvětlil: "byli Jsme mluvit s, a poslech všech odvětvích herního průmyslu aktivní v Pánvi-latinské Ameriky a Karibiku přes rok o tom, co by chtěl od nového stylu herní akci. Výsledkem je zcela nový koncept založen kolem budování vztahů, a top úrovni, sítí proti silné obchodní zázemí. "Juegos Miami je o uvedení správné lidi, ve správný čas a správným způsobem. Průmysl se ptá na událost, která bude skutečně přijmout regionu a odrážejí celý kontinent herní dokonalosti. Reakce na první Juegos Miami byl velmi povzbuzující a opravdu jsem přesvědčen, že to bude splňovat obchodní očekávání trhu." Na Juegos Miami případě, program je k dispozici ke stažení z JuegosMiami.com Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre kolektivní duše q casino 1. července.