Poker Kasabas Tam Ekran Oyna

Je to frustrující věc, pro všechny kupující, když jdete ven a koupit US$20,000 výherní automat a dodavatelem staví v software, který nefunguje, a pak chtějí si koupit novou konverze [kit] pro hru, která nefunguje," řekl s odkazem nedávno na hrací výkon. je tam spousta důvěru v náš produkt," uvedl Pan Persson poker kasabas tam ekran oyna.

Jsme roste opravdu po celém světě," dodal. Bylo to velmi úspěšné, skvělý prodejní nástroj poker kasabas roket oyun.
Budeme pracovat je všechny: Kambodža, Laos poker kasabas 2 oyunu. Udělal jsem to, protože na to, kde jsem přišel z, jako kupující." látek. Už jsem nastínil náš růst prodeje..." e přidány, pokud jde o Univerzální je spor s Panem Okada: "je To opravdu škoda, protože jsou opravdu Pan Okada peníze, žalují ho osobně, a říkají, všechny druhy pomlouvačné, urážlivé věci, které o něm – pomocí jeho peněz.
My se daří na Filipínách pravidla pokeru-texas hold ' em full house beats flush. "Naše prodeje v Evropě zdvojnásobily rok-přes-rok. je hluboce zakořeněná v nás – myslím, že máme náskok, v pochopení Japonský trh." r Persson dále poznamenal s odkazem na vyhlídku regulovaných casino gaming v Japonsku: "myslím, že Aruze, Konami [Holdings Corp] a Sega Sammy [Vytvoření Inc] stejně, bude velmi úspěšný na Japonském trhu." GRAsia zeptal se Pan Persson, zda patentové spory vedené proti Aruze Herní Americe Universal Entertainment Corp – konglomerát založil Pan Okada ale který vyhnal ho jako předseda v loňském roce – byly negativně ovlivňují důvěru zákazníků v Aruze produkty.r Persson řekl: "myslím, že lidé mají vysokou důvěru v Aruze hry pravidla poker texas hold ' em barva. Na konci dne, to vám pomůže [dodavatel]; pomáhá provozovatel mít důvěru; to pomáhá prodejní tým mít důvěru, a to ukazuje, že společnost má důvěru v její produkty.