Malette Poker Liberty 300 žetonů

Letošní ročník Australasian Gaming Expo (VĚK) se konala v Sydney minulý týden a elektronické stolní hry developer, Spintec Herní Technologie, oznámila, že byla na straně vykazují některé jeho nejnovější a nejpopulárnější novinky malette poker liberty 300 žetonů.

Slovinská firma používá oficiální tiskové zprávě vydané CalvinAyre.com prohlásit, že jeho vzhled na třídenní Australský výstavy byl 'velký úspěch, jak je to se setkal s 'současných a potenciálních zákazníků a předváděl osm stanice verze jeho jádra Karma GEN2 automatické rulety předem malette poker hard rock cafe. Imponoval zájem: společnost má Centrálu ve městě Sempeter pri Gorici, Spintec Herní Technologie uvedl, že se také zobrazí jeho Aura multi-hra, amfiteátr řešení, které má již dojem operátorů po celé Austrálii, a byl potěšen tím, že se počet návštěvníků a velký zájem o své produkty a technologie.' Tisková zpráva z Spintec číst.. kolik to stojí na večeři v casino de torrelodones. "Náš tým je velmi spokojen s návštěvníky, kteří se připojili náš stánek objevte inovativní herní řešení, které nás činí jednu z předních společností v herním průmyslu." Výstava zapojení: společnost navíc používá tiskové zprávě popsat sebe jako 'po celém světě lídrem v designu a výrobě elektronických stolní hry', které mají neustále prokázáno, že mají prokazatelné prodloužení herní sezení.

Dále prohlásil, že to má dlouhou historii' produkovat takové inovace, a bude demonstrovat své výrobky v Johannesburg LED Africe v říjnu před tryskání pryč do Las Vegas, pro vystoupení na následné Global Gaming Expo (G2E). Australský alliance: Konečně, inovátor prohlásil, že to byl navíc využit VĚKU inkoust spojenectví s Sydney-založené distributorem Nezávislé Herní a 'má již několik působivé a země-lámání zařízení po celé zemi.' Prohlásil, že toto partnerství je součástí strategie rozšířit své trhu, území s cílem otevřít nové obchodní příležitosti a je nastaven, aby prokázal velmi slibné, pokud jde o nové partnery a zařízení.' kolik stojí otevření kasina v mexiku.