To Znamená Válet Se V Pokeru

"Paddy Power Betfair postoj nevyjadřuje názor většiny členů ABB.

PaddyPower Betfair odštěpila s UK sázení průmyslu a Asociace Britských Sázkových kanceláří (ABB), jehož je členem, tím, že deklaruje svou podporu sekání sázky s pevnými kursy sázkových terminálů to znamená válet se v pokeru. Greg Knight, generální ředitel nezávislé sázkové kanceláře Jenningsbet, řekl, že to nebylo nic víc než "do očí bijící komerční úvahu" v oficiálním prohlášení to znamená být poker.
Nedávné analýzy Barclays naznačuje, že sekání sázky na £2 by náklady Ladbrokes Coral, s 3,660 sázkové kanceláře, £449 milionů dolarů (603 milionů dolarů) v příjmech za rok, a William Hill, s 2,375 obchody, £284 milionů dolarů (382 milionů) to znamená. Ale Paddy Power, někde mezi 300 a 400, ztratí jen za 55 milionů. Mezitím, s vynikající digitální produkt, to by pravděpodobně mít největší zisk z migrace pozemních zákazníkům on-line způsobené uzavření místní sázkové kanceláře že vedlejší sázka v pokeru. "Věříme, že toto podkopává roli sektor jako poskytovatel zábavy, zaměstnanosti a daňových příjmů, kromě toho, že hodně-potřeboval zastáncem sporty jako koňské dostihy.

"Nezávislé analýzy navrhl velmi významný obchod uzávěry a ztráty pracovních míst, pokud jsou sázky podstatně snížena, a Paddy Power Betfair připustit, to by to trochu pomoci problémovým hráčům." top casino bonus bez vkladu. Paddy Power Betfair tvoří jen čtyři procenta z BRITSKÝCH maloobchodních nemovitostí," řekl ABB v oficiálním prohlášení. Anti-hazard aktivisté chtějí kůly být snížena na jak malý jako £2 ($2.60), ale sázkového průmyslu, a jeho zástupce, tělo, ABB, varoval, že jakékoliv omezení bude mít za následek uzavření sázky a tisíce pracovních míst.