Pbb Vysílací čas V Sobotu 2021

Racing Post také výrazně investuje v krvi obsah a kromě své bezkonkurenční databáze a rozsah bloodstock doplňky a vlastnosti, získané ANZ Bloodstock News v roce 2017 se přidat k jeho pokrytí racing a bloodstock z celého světa. Jockey Club Information Systems Inc.koupil většinový podíl v BloodHorse v únoru 2015, s Plnokrevníka Majitelé a Chovatelé Sdružení upevňovací zbývající vlastnický podíl pbb vysílací čas v sobotu 2021.
Racing Post je již dlouho považován za jeden z světa je skvělé závodní a sportovní média, podniky, začali jako tisk publikace v Británii v roce 1986 před zahájením své první digitální platformy v roce 1997. Keitt Jr., generální ŘEDITEL, vydavatel a redakční ředitel BloodHorse. Další informace jsou k dispozici na bloodhorse.kom pd2 golden grin casino pit boss. Racing Post, ANZ Bloodstock News a Bloodhorse zadejte sdílení obsahu partnerství 21. V rámci nové dohody, strany mohou sdílet navzájem racing, bloodstock a prodej obsahu, stejně jako vybrané sloupce se objeví v každé ze tří prodejen nikon d850 sekundární patice funkci.
"Tato spolupráce zvýší rozsah obsahu nabídl tím, že každá organizace kromě vytváření atraktivních příležitostí pro inzerenty." BloodHorse zaznamenal Plnokrevníka průmyslu od roku 1916 a je určen ke zlepšení chovu Plnokrevníka a dostihy. BloodHorse vytváří široce distribuován denní a týdenní redakční obsah na Thoroughbred dostihy a chov, včetně prostřednictvím jeho jmenovec týdeník, BloodHorse Denní a sociálních médií platformy nikko 9 6 volt-akku slot v.