Plc5 řešení Slot Rack Skupiny

Los Angeles-založené herní společnost Poloostrově Pacific je údajně zvažuje dvě možnosti týkající se jeho stávající herní licenci v Louisianě.
Bílé údajně řekl, že před Poloostrově Pacifiku se mohli pohnout vpřed s přemístěním možnost, že by nejprve potřeba schválení od Louisiana Gaming Control Board plc5 řešení slot rack skupiny. Daily Star uvádí, že reakce na obě možnosti byly smíšené, s některými commenters na jeho Facebook stránku, údajně říká, že rekreační komplex v Robert by znamenalo zvýšení daňových příjmů a více pracovních míst pro farnost.Říká se, že příjmy z kasina by mohla pomoci lépe financovat státní školy, spolu s projekty infrastruktury, jako je kanalizace vylepšení. Místo toho, je to těžké realismu," řekl autor a místní profesor Daynová Sherman, informuje Daily Star. Toto není náboženský sentiment prosím zablokovat time slot. Plán říkal, že by také být závislé na několika právních předpisů.

Jeden významný návrh zákona, který by třeba předat je přidání části Tangipahoa Řeky považována seznam vodních cest, které umožňují riverboat kasina reel deal slots adventure 4. Některé další obyvatelé však mají obavy, že kasino by ublížit lidem, zejména těm s nízkými příjmy reel deal slots blackbeard ' s revenge ke stažení.