Jak Vypočítat Hazard Pravděpodobnost

On-line bezpečnostní firma Websense vydala zprávu, která tvrdí, že většina uživatelů internetu jsou jen dvě kliknutí od malware jak vypočítat hazard pravděpodobnost. Zatímco většina lidí už pochopila, že web je jako oceán, v němž žraloci, barakudy a medúzy číhají neviditelné pod povrchem, to, co může přijít jako překvapení jsou primární oblasti, ve kterých tyto skryté hrůzy skrýt.
V obecné mysli veřejnosti, porno a gambling jsou široce věřil být opravdový žump škodlivý kódování, a tam je nepopiratelně pár šmejdů, kteří tam možná osiva jejich spodní vrstvy lokalit s Bůh ví co. Ale podle Websense je zjištění, větší hrozbou, pochází z populárních zpravodajských webů, diskusních fór a sociálních sítí jak pro výpočet daně z hazardních her. Tyto stránky nemusí ve skutečnosti dodat malware, ale více než 70% z top médií stránky, nástěnky a fóra, plus více než 50% sociálních sítí, spadají pod Websense je dva odkazy odloučení vzorec.
Sečteno a podtrženo, on-line herní průmysl není malware-free, ale ani to si zaslouží nějaké větší odsouzení než jakékoli jiné odvětví kyberprostoru jak vypočítat výhry. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre zodpovědné hraní dům politiku příklad.