Jaké Jsou šance Trefit Se Do Oblasti V Craps

Hlavně proto, že by to mohlo znamenat půl měsíční plat v hodně místech. Co se opravdu stane, je, že většina, ne všichni, ale většina z těchto prodejů by nebyl schopen konat na "legální" cenu.

Lidé v chudých zemích by nikdy koupit říci Justin Bieber CD na $10. Kdyby se pirátské kopie nebyly k dispozici lidé by prostě nekoupí produkt jaké jsou šance trefit se do oblasti v craps. Tento model je ten, ve většině tvůrčích odvětví, od grafického návrhu, filmy, hudebníci, spisovatelé, a vývojáře softwaru. Tento předpoklad zakládám na čisté logiky. Není to tak zvláštně, hlavní zastánci těchto opatření jsou dvě odvětví, jejichž obchodní modely mají nejtěžší čas přizpůsobit se nové ekonomické Internetu můžete manipulovat automat. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre můžete si pokerové žetony. MPAA, přečtěte si Hollywood zřízení, a RIAA, nebo nahrávací společnosti můžete vydělat peníze s on-line sloty.
Americký Kongres se chystá předat Zastavit Online Pirátství Zákon, jako sérii nařízení, znamenalo by to konec Internetu, jak ho známe. Pak by se měl případ chce vrátit 16 miliard dolarů se ztratí každý rok v příjmech, takže mohou předat bohatství svých tvůrčích, ne?No, faktem je, že takový zisk neexistuje.