Reddit Poker On-line S Přáteli

Den 1C byl den, že většina hvězd vyšel hrát reddit poker on-line s přáteli. Na konci prvního levelu dne, Sergio Castelluccio (245k) má mírný čip vést přes Daniel Cates (215k) reddit poker všechny v každé ruce. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. Rio vypadá jinak dnes, téměř ospalé a učenlivý jak vědět. Vždycky jsem věděl, že Dwan byl lepší hráč než Hansen zda váš partner má problémy s hazardem. 1,890 hráči vzali svá místa na Den 2A: přeživší pěchota pro boj to byl Den 1A a Den 1B jak vědět.
Hansen je prázdná židle zakončil den s 17,975 čipy a Dwan židli skončil s 18,075. Poker události jsou stejně jako diskotéky; je to prostě příliš cool, aby se objeví brzy jestli vaše ram slot nefunguje.

Gus Hansen a Tom Dwan rozhodování o tom, že prázdné židle by lepší práci svých $10k investice jak vědět. Mark Kroon byl hráč zíral na většině foto objektivy, jak jsme vstoupili do časných ranních hodin. Tam byl také superstar světového fotbalu v místnosti.Španělské a Barcelona center zpátky, Gerard Pique, byl v poli na Den 1C akce, a on dělal jeho cestu do draw pro Den 2 jestli jste vykázán z kasina.