Požadovat Peníze Zpět Z Kasina

Každý trhu v Clark County, s výjimkou odlehlých místech vykazovaly silný požadovat peníze zpět z kasina.

"To byla třetí nejvyšší celkový všechny čas na sport objem na $517.2 milionů a druhý nejvyšší všech dob pro fotbal objem na $400.5 milionů," řekl Michael Lawton, senior výzkumný analytik s Daňovou a Licenční Divize Gaming Control Board. Pás nadále vykonávat dobře nárůst o 14 procent na $562.7 milionů claim jumper casino lounge a restauraci. Celoměstské kapacita je sledování nahoru o 1,5 procentního bodu na 90,4 procenta za rok, která se rovná úrovní z roku 2007, a průměrná denní místnost sazba za rok, sedí na $127.08, dobře dopředu $119.94 zaznamenány pro všechny 2015 tvrdí.

South Lake Tahoe byl z 22,2 procenta na 14,2 milionů dolarů. Clark County byl jasně světlý bod ve stavu pro hraní her vyhrát peníze z hazardu.
listopadu bude náročné, od října končí v sobotu a slot příjmů válcované do listopadu loňského roku. pokerové turnaje zdarma s reálnými cenami. Listopadu daní z října výhra byla 13,7 procenta na $59.5 milionů.

října byl stále třetí nejlepší měsíc v historii, se LVCVA řekl.Úřad připisuje pokles o 16,4 procenta pokles úmluvy účast jako tři významné ukazuje otáčet z Jižní Nevada a za čtvrté, roční Global Gaming Expo, se setkal v září tohoto roku, ale v říjnu loňského roku. "Baseball objemy byly $66,4 milionů, a to až 11,8 procenta, $7 milionů, a to je rekord za měsíc říjen," řekl pokerové turnaje v torrequebrada.
"Budeme i nadále myslet, že Las Vegas Strip může generovat mid-single (v procentech) tržby za disponibilní pokoj a low-jednociferný růst návštěvnosti," řekl Joseph Greff, herní analytik s News York-založené JP Morgan.