Má Vaše Ram Slot Ohledu Na To

Lo Toney, Generální Ředitel společnosti Zynga Poker, věnuje se on-line hazardních her médií kola vyvrátit populární názor, že Zynga se dočkat, až se přepnout z přehrávání peníze studené tvrdé hotovosti hry má vaše ram slot ohledu na to. Bez ohledu na to, na jaké úrovni se NÁM nakonec reguluje online poker, jedna společnost, která nebude mít zájem využít je Zynga. Super Výbor se přijít na způsob, jak skok vysoký deficit v jediném vázané, Amerika oficiálně prokázalo, že je schopen dát své vlastní finanční dům v pořádku. (Zdá se, demokracii není jediná věc, kterou má Amerika společného s Řeckem.) Výbor je selhání také zabil mnoho falešné naděje pro NÁS federální on-line poker právních předpisů v tomto kalendářním roce .
Mary Bono-Mack (R-CA), vznikající z minulého týdne je Dům poker slyšení říct, zákonodárci a zúčastněnými stranami byly daleko od něčeho podobného konsensu o právní předpisy, pravděpodobnost, že jakýkoli zákon, spěšně zaseknutý prostřednictvím před Vánocemi se objeví pochybné přinejlepším žít na kolo poker 2021. Samozřejmě, Vůdce Senátní Většiny Harry Reid (D-NV) by ještě mohla jeho 'phantom' bill na podlahu — s nebo bez říkalo podporu Senátor Jon Kyl (R-AZ) živá hudba. S federální setrvačnost, hybnost bude opět obracet zpět na státní úroveň kasino lac leamy.

Ale s Rep žít na kolo poker plán. To je náš obchodní model. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre hazard je chudí chudší.