V Kasinu

Nicméně, mnoho věřit, stroje jsou pouze sloty pod jiným jménem v kasinu. Protože tyto závody jsou klasifikovány jako pari-mutuel sázení, s více hráči, které přispívají k bazénu, nemohou být definovány jako "sloty", nebo casino hry. Pak jste na ten příští," Klemin řekl Bismarck Tribune ale americké licenci v norsku. "Je zřejmé, že tento zákon bude mít prospěch horse racing průmyslu," řekl v kasinu.
V roce 2006 Wyoming Nejvyššího Soudu podrážděný, že "automat, který se snaží napodobit tradiční pari-mutuel sázení" je stále automatu." Zástupce Lawrence Klemin (R-Bismarck), kteří hlasovali proti návrhu, souhlasí s touto linií myšlení. Března se na to ostře odmítli Dům Republikánské Většiny Vůdce Al Carlson návrh povolit až šest státem regulovaných kasinech v Severní Dakotě ale švédské licence. "Tento koncept, domnívám se, je falešná záminka pro rozšíření her." Don Santer, generální ŘEDITEL Severní Dakota Asociace pro osoby se Zdravotním postižením řekl v nedávném dopise Tribune, že návrh zákona by být "zničující" na charitativní gaming ve státě. Dne 23 žádný vklad bonus.
SB 2221, který byl schválen Senátem minulý měsíc, byl poražen v 45-46 hlasování automat význam v čínský. Historické stroje, nebo instant-závodní stroje, umožní hráči, aby sázky na závody, které již byly spustit výherní automat mayan temple gratis. Carlson popřel, že jeho účet byl "trest" navrhl potrestat indiánské kmeny, kteří pracují šest kasina ve státě, z jejich suverénní území, pro občanské neposlušnosti nad budovou Dakota Přístup k potrubí automat znamená v perštině.