888 Poker-jak Dlouho Vybírat

Poté, co minulý týden oznámil plány na spravovat svůj první non-herní letovisek ve Spojených Arabských Emirátech (SAE), nejlidnatější město, Dubaj, Caesars Entertainment Corp 888 poker-jak dlouho vybírat.

(ČR:NASDAQ) má údajně podepsali podobnou dohodu, která ji uvidí spravovat Caesars Palace v Puerto Los Cabos, Mexiko. Tento krok je v souladu s Las Vegas-založený operátor je touha růst své značky na zahraničních trzích 888 poker im prohlížeč spielen. Podle středeční tiskové vydání, 500-pokoj, ne-herní, beachfront resort bude údajně funkce 40 000 čtverečních nohy konferenčního centra, tři restaurace, 25.000 čtverečních stop full-service spa a vybavení pro zábavní a sportovní nejlepší poker zdarma stránky reddit. Grupo Questro, hlavní vývojář v Mexiku, bude rozvíjet $200 milionů na pláži a bude údajně připravit půdu v první polovině roku 2019.

Společnost je první nemovitost v Mexiku se také řídí Caesars Entertainment, která obdrží management a licenční poplatek nejlepší poker zdarma stránky on-line. V prohlášení v tiskové zprávě, Prezident a CEO Caesars Entertainment, Mark Frissora, řekl: "Přináší Caesars Palace Puerto Los Cabos bude znamenat další pokrok v naší strategii rozšířit společnost je non-herní firmy do premiere resort a turistických destinacích." "Tento resort bude reprezentovat naše první investice v Mexiku, a to mluví globální sílu Caesars značky nejlepší poker zdarma stránky. Těšíme se na spolupráci s Grupo Questro vytvořit 5-Hvězdičkový cíl, který odráží to nejlepší z Caesars' nabídky v pohostinství, stravování a zábavy prostor," vysvětlil Frissora aby vyhrát skutečné peníze. Pro jeho část, Grupo Questro Výkonný Prezident Eduardo Sanchez Navarro Rivera Torres, řekl: "Jsme velmi rádi, že pracovat s našimi novými partnery na pomoc, aby Caesars značky do Puerto Los Cabos." "Caesars je známý po celém světě, a jsme si jisti, že tento luxusní resort bude mít neuvěřitelný přínos pro globální návštěvníků," Torres dodal slot hibrido o que significa. Caesars Entertainment je dva pěti-hvězdičkový luxusní hotely ve výstavbě v Dubaj, Caesars Palace Bluewaters Dubaj a Caesars Bluewaters Dubaj, se očekává, že otevřou později v tomto roce na 2,1 miliardy dolarů Bluewaters developerský projekt se nachází na Jumeirah Beach Residence pobřeží..