Slot Hile Program Indir

Rada se sešla v úterý a projednali opatření, která by vidět snížení aktivity hazardu.Členové rady dát myšlenku k hlasování, kde prošel 8-6 slot hile program indir.
Chce vidět ostatní v NSW přijmout podobné politiky v jejich jurisdikcích. Tam byl tlak, aby se snížilo množství výherních automatů, nebo je zakázat úplně, a tlačit právě našli další podporu.
Chceme velmi úzce spolupracovat s hospod a klubů, a ne proti nim, a začleněna do této politiky je průběžné konzultace a pravidelná setkání." Ředitel Aliance pro Hazardní hry Reformy, Tim Costello, řekl, že změna politiky je obrovský krok vpřed v řízení hazardních her problémy. Není žádným tajemstvím, že zákonodárný orgán Nového Jižního Walesu (NSW) není zrovna velký fanoušek hazardních her co je hlavní sortiment v pokeru. Costello přidal, "NSW koaliční vláda kapitulovala na hazardní průmysl za posledních osm let a nyní je čas pro Premier Gladys Berejiklian slib, že nechce podepsat další čtyři-rok memorandum o porozumění s Kluby NSW." Před poslední státní volby, NSW Liberálové, NSW státní Příslušníky a Kluby NSW podepsal dohodu, že vláda by "zachovat stávající herní stroj, provozní podmínky, navrhované změny podléhají přísnému posouzení, včetně cost-benefit analýzy a konzultace." To by se nyní zdát, že tyto navrhované změny jsou již spíše dříve než později. Gary můra, Radost, Van Duinen, vedl tlačit na změny, které budou zahrnovat omezení množství peněz, které mohou být staženy z Bankomatů, což snižuje čas na hraní na výherních automatech pokaždé, když je stisknuto tlačítko a změny self-vyloučení zákony umožňují člen rodiny—ne jen gambler—odhlásit z hazardních her. Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre co je to rybaření v pokeru.

Severní Pláže je nyní druhým obce přijmout takové politiky. Severní Pláže Rada schválila plán na snížení počtu strojů, a je nyní volá na NSW vlády, aby učinily totéž co je zploštění v pokeru.