Nejlepší Online Pokerový Turnaj Míst

Obchodní asociace pro iGaming subjekty ve Švédsku, Branscheforenigen Pro Onlinespel (BOS), má údajně napsala národ je finanční úřad zeptat se, proč místní banky mají najednou začal odstoupení služeb pro licencované online herní operátoři nejlepší online pokerový turnaj míst.
Podle středeční zprávy z iGamingBusiness.com šetření na Finansinspektionen přichází po řadě významných finančních institucí včetně Nordea, Swedbank, SEB, Danske Bank, Napovídá a DNB Nor začal odmítat zpracovávat veškeré transakce zahrnující iGaming i když operátor je licencována země Spelinspektionen regulátor nejlepší online poker strategy guide. Zdroj upřesnil, že tyto popírání, který roste v prevalenci od začátku roku, jsou o to důležitější, protože tyto finanční instituce také vlastní Banky-ID identifikační systém a Svištění dálkové platebních služeb fer repasser chez casino.
Chybný předpoklad: Ve svém dopise Finansinspektionen, Generální Tajemník pro BOS, Gustaf Hoffstedt, údajně odhalil, že většina banky jsou citovat jejich vlastní interní hodnocení rizik nebo Švédska Proti Praní špinavých Peněz Zákon pro jejich nový-našel odmítnutí proces on-line hazardních transakcí. Nicméně, on navíc údajně prohlásil, že ostatní nemají uvedeno, je vůbec nějaký důvod se k odchodu mnoha členů jeho organizace schopna efektivně posílat, přijímat nebo proces životně důležité příjmy.
Odmítnutí poškození: Hoffstedt údajně také prohlásil, že tyto knockbacks nejsou přijatelné jako licencované iGaming subjektů ve Švédsku jsou závislé na základní finanční infrastruktury, včetně schopnosti 'pro ukládání peněžních prostředků klientů, stejně jako přijímat vklady a provádět platby zákazníků feng shui talismany pro hazardní hry. Aby to bylo ještě horší a zástupce údajně prohlásil, že následná nemožnost on-line herních firem, využít Banky-ID a Svištění inovace znamená, že byly znevýhodněny v boji proti podvodům a praní špinavých peněz feng shui štěstí hazardu. Náhradní služby: Konečně, Hoffstedt údajně prohlásil, že mnoho členů BOS jsou nyní nuceni použít alternativní řešení k identifikaci svých zákazníků, a že tyto výrobky se riskovat, že to ani jako efektivní pro firmy, ani jako bezpečné pro uživatele.' Toto je údajně přijde jako podrobné vyšetření od švédské policie umístěny on-line hazardních her na nejvyšší stupeň ohrožení v oblasti praní peněz a tvrdil, že operátoři jsou často nevědomky v riziku pádu faul těchto nezákonných aktivit.Údajně přečetl dopis od Hoffstedt... "Bank-ID a Svištění jsou důležité konkurenční výhody pro licenci švédské subjekty v jejich každodenním boji proti nelicencovaných operátorů. Potřebujeme banky, které mají být na pravé straně tohoto boje, a to je důvod, proč jsme se dnes zeptat Finansinspektionen pro pomoc v této záležitosti." nejbližší poker místnosti u mě.