Máme Ve Zvyku Na Hazardních Hrách

Dokumentace získaná Review-Journal ukazuje, Caesars Entertainment Corp. začala propouštět zaměstnance, na pozadí snížené poptávky po cestování z koronavirus pandemie "vzhledem k nepředvídatelné, neočekávané a náhlé snížení podnikových úrovních v důsledku COVID-19." Planet Hollywood zaměstnankyně, zaměstnankyně, která byla zaručena anonymita pro ochranu pracovníka je schopnost případně vrátit do práce, řekl, že obdržel telefonát od manažera v neděli odpoledne, že jejich celé oddělení by být propuštěni. Pracovník následně obdržené dokumentace, že jejich postavení v zaměstnání by se změnit z full-čas propuštěni máme ve zvyku na hazardních hrách.
Podle dokumentů sdílené zaměstnancem, Caesars byl "schopen učinit rozhodnutí, zda propouštěcí bude být dočasné nebo trvalé." Dokument říkal, že to byla podána v souladu s federálním Pracovník Úprava Soudní Oznámení, a byl sdílen s méně než 60 dní předem, protože propouštěcí, je vzhledem k "nepředvídatelné obchodní okolnost." Dokument uvedl, Caesars by zajistit, že zaměstnanci jsou "zaplatil všechny vydělané mzdy a dohodnuté výhody" v době jejich ukončení. Zaměstnanec řekl, že jsou obavy o zajištění své rodiny, zatímco oni mohli získat přístup k jejich 401(k), pracovník řekl, že to prostě vzal obrovský hit z volatility akciového trhu připravili jsme čas slot. "Byl jsem s firmou pro (mnoho) let, a jako vypínač, jsem venku," řekli musíme poker face.
"Nevím, jak budu platit své účty pořadí startovních kombinací v texas holdem. Já tu práci potřebuji a výhody." Když ptal se na dokument legitimitu v neděli, Caesars mluvčí Richard Broome řekl, že byl "není schopen se vyjádřit v této době.".