Tipy Pro Hrací Automaty V Kasinech

Je zřejmé, že Miao přijel do Austrálie asi před 12 lety tipy pro hrací automaty v kasinech. února, Miao se očekává, že se objeví v Melbourne Magistrátního Soudu na vzetí do vazby zmínit. tipy pro válcování kostky v craps. Zajištěné věci patří značkové kabelky, hodinky, v hodnotě přibližně $50,000 každý, šperky a vzácné a importované alkoholické nápoje v hodnotě 2000 dolarů za láhev.

Tisíce luxusní předměty byly údajně odhalili Monash Vyšetřování zločinů Jednotky v Miao rozlehlé Doncaster domu jak se vypořádat s velký hazard ztráta. Ve snaze nalézt původ a konečné destinace zboží věřil, souvisí s Miao, případ převzala detektivové na celém světě. Vyšetřovatelé obdrželi pomoc od policie v Asii a Evropě.
Je vyvíjeno úsilí tím, že detektivové najít majitele přibližně 500 nevyzvednuté položky, které se odhadují na miliony. Další vysoké válce, také Čínského kulturního dědictví, jsou věřil být jeho údajné oběti jak se vypořádat s hazardem dluhu.

Starší Seržant Kaeser řekl: "Policie tvrdí, že on je také dát velké množství peněz, přes kasino v průběhu posledních pěti let, přibližně 2,2 milionu dolarů ročně." Kaeser dodal: "V době provádění domovní prohlídce jsme objevili obrovské množství majetku [z], který navrhoval bych asi třetina našli jsme majitelé a vrátil majetek, zbytek stále procházíme." Přes víkend, den otevřených dveří se koná v Oakleigh Policejní Stanici tak, že 500 nebo tak položky, které ještě musí být uzavřeno, aby se majitelé mohou být kontrolovány a označeny možných obětí.