Jak Vyhrát V Craps

Provozovatel BetVictor se spojila s digitální inovací agentury Skylab vytvořit novou funkci vysílání na svých internetových stránkách jak vyhrát v craps.

BetVictor TV (BVTV), bude používat Skylab je online video platforma MediaTank přenášet obsah, jako jsou rozhovory, tipy a sázení poradenství, události, včetně Cheltenham Festival a BetVictor televizní reklamy, to vše v HD kvalitě od provozovatele webové stránky jak vyhrát v casino ruletě. Michael Carlton, generální ŘEDITEL BetVictor, řekl, že video reklamy se bude zvyšovat jejich odezvy a že operátoři již viděli "firma výsledky se zvýšenou místě vedle silné sociální média integrace" jak vyhrát automat. On pokračoval: "V budoucnu jsme jsou zaměřené na live stream událostí, což umožňuje zákazníkům sledovat a sázet z video stránky pokaždé.
Skylab je průkopníkem této technologie pro BetVictor, vyrovnat se s vysokými nároky a 24/7 podpora když. Doufáme, že tuto výhodu bude pomáhat budovat naše podnikání dále a udržet nás na vrcholu, hra-měnící se technologie." Nigel Collier, ředitel společnosti Skylab, dodal: "Toto je jen začátek cesty, prozkoumat plný potenciál on-line video do herního průmyslu." jak vyhrát automat v genting.