Když Se Sloty Budou K Dispozici V Tesco

Na NGCB vydal prohlášení, které říká Sands byl čelí dvěma obviněním z porušení podmínek svého Nevada gaming license když se sloty budou k dispozici v tesco.
Minulý měsíc, Písky zaplatil $9m, aby si NÁS cenné Papíry a burzy (SEC) k poklesu jeho sonda do Písku' zužování milionů dolarů do Čínské konzultant pro velmi nejasné účely když se hrací automaty otevřené zpět v illinois. Peníze nemohou koupit štěstí, ale určitě to koupí klid. Takže, abych to shrnul, Písky zaplatil $47.4 m k vyřešení ministerstvu SPRAVEDLNOSTI stížnost, $9m, aby se CHVÍLI dívat jinam a nyní $2m udržet NGCB z jeho zádech online blackjack s přáteli.
Května. Ve středu, Nevada Gaming Control Board (NGCB) podala vlastní stížnost proti Sands více než sporné transakce online kasína a velký uvítací bonus. Casino operátor Las Vegas Sands souhlasil, že zaplatí Nevada regulátory $2m vyřídit reklamaci týkající se jeho neschopnost dodržovat podmínky jeho herní licence. Navzdory tomu, že právě podal svou stížnost na středu, NGCB řekl, že měl již dosáhly dohody, podle nichž Sands, zaplatí pokutu 2 miliony výměnou za ani přiznat, ani popřít NGCB obvinění.