Porovnat A Kontrast Pojištění A Hazardních Her

V Macau, vláda má údajně ukázal, že to shrábnul $913.26 milionů na daních z hazardu minulý měsíc, což bylo o 7,7% nárůst rok-na-rok, pomáhal 3,1% nárůst na 2,4 miliardy dolarů v souhrnných hrubých herních výnosů. Podle zprávy z Asie Herní Stručný odvoláním na oficiální údaje z Finančních Služeb Předsednictva, leden částku z bývalé portugalské enklávě je více než 30 kasina zastoupeny některé 80.6% vládní celkové měsíční příjmy a následuje mírné meziroční zlepšení, pokud jde o počet zahraničních turistů na téměř 31 milionů vedením 12,8% nárůstu rekreantů z pevninské Číny na 7,6 milionu porovnat a kontrast pojištění a hazardních her. Po utrpení přes 26 měsíců, rok-na-rok pokles, Macau kasina viděl jejich souhrnných hrubých herních výnosů za srpen zlepšení o 1,1%, zatímco 7,4% bobtnat byla hlášena na září do října je údaj stoupl o 8,8% 4 slova dopisu v pokeru.
Tyto byly všechny překonal v listopadu o 14,4% podporu přibližně 2,4 miliardy dolarů do prosince je počet vzrostl o 8% na hit téměř 2,5 miliardy dolarů. Asie Herní Stručný navíc citované autorizovaného čísla ze Statistik A Sčítání lidu, které ukázaly, Macau zažilo 13,3% bobtnat rok-na-rok v non-herní turistické utrácet za čtvrté čtvrtletí ve výši 1,85 miliardy z velké části na 44.3% zvýšení nákupní výdaje. Non-herní strávit tím, že jednodenní návštěvníci údajně vyskočil o 15,8% rok-na-rok na více než 1,5 miliardy dolarů, zatímco $350.29 milionů skořápky se o jednodenní turisty představuje zvýšení o 3,6%.

Po nakupování v 44.3%, ubytování, výdaje tvoří největší segment non-herní výdajů na 26.9%, následuje jídlo a nápoje na 20,8% 4 slova dopisu z kasina. "Jednodenní návštěvníci výdaje na jednu noc v Macau strávit více než 1,7 krát více na hry a non-herní kromě dopravy než výletníků, zatímco ti zůstat dvě noci strávit 3,3 krát více," přečetl prohlášení z makléřské firmy Sanford C Bernstein Společnosti. "Udržitelný růst hmotnosti je možné dosáhnout v Macau v dlouhodobém-běh na pokračující růst Čínské jednodenní návštěvy a rostoucí prémie hmoty." 4 slova dopisu z poker.