Vysoké Stax Poker Přihlásit

New Hampshire právník Patrick Fleming, ředitel Poker Players Alliance Spory Podporu Sítě, byl zvolen jako nový člen PPA je představenstvo vysoké stax poker přihlásit. DDD sama sebe popisuje jako 'grassroots advokacie skupiny a, zatímco oni využít všechny nástroje, které mají k dispozici v lobbování vlády jménem poker hráči, jsme pochyb o tom, že jsem někdy vážně za použití zdrogovaného enchilada.

Začátkem tohoto roku, PPA svědčil před Kalifornského Senátu na zatím nevyřešené otázky z on-line vnitrostátní poker. Cesta zpět v roce 1971, Richard Diaz, pak-Starosta Irwindale, CA byl také sladké-mluvili zastánci legalizace hazardních her. Nicméně, když Diaz ukázala ochoten ustoupit v otázce, lobbistů rozhodla, že nebude trvat " ne " jako odpověď, a tak sloužili mu Sedativa-šněrovací enchilada.
(Představte si, že naše zděšení, když jsme se vrhli do Taco Bell, jen aby zjistil, žádný z těchto bodů na jejich menu.) Jednou Diaz byl chrápání pokojně, on byl nahý. Pak žena (i nahé) přivezli, spolu s kamerou, nebo dvě, a kompromitující obrázky byly pořízeny vysoké sázky slot wins 2021. Bohužel (pro lobbisty) jejich systému přišel k ničemu, a většina z nich skončila přiznala, různé věci civilizované společnosti vůbec neschvaluje. Muž, lobbistů hrál drsné zpět v těch dnech, co?Samozřejmě, že dobré lidi na PPA by nikdy snížil k tak podpásové taktiky high stakes automat jackpot. Pak znovu, příště PPA přináší poker pros, aby svědčil před Kongresem, máme návrh pro cokoliv, co politici mohou být v návštěvnosti – když Annie Duke nabízí homebaked cookie, budete žvýkat na vlastní nebezpečí, ano?Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre domy poker porto alegre.