Zdarma On-line Sloty Poklady Egypta

Vyvinut ve spolupráci s Evropskou Herní Institute of Malta (EGIM) a MCAST, tento kurz je oficiálně uznána v rámci Maltské Rámce Kvalifikací zdarma on-line sloty poklady egypta. Pro více informací iGaming Akademie, navštivte www.igacademy.com nebo e-mail [email protected] Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre. iGaming Akademie Ocenění v iGaming MQF Úroveň 4 samozřejmě představuje velký krok pro společnost a pro Maltský průmysl iGaming jako celek.
V projevu k publiku, iGaming Akademie generální ředitel Jaime Debono řekl "první MQF kurz umožňuje studentům, s nebo bez zkušeností v oboru uchopit lepší pochopení iGaming z obchodního hlediska. července nyní zapsat, knihu O iGaming Akademie iGaming Academy je předním poskytovatelem plnění a dovedností-školení, založené na iGaming Průmyslu zdarma on-line sloty vyhrát skutečné peníze. Března, iGaming Akademie byl poctěn přivítat Hon. Silvio Schembri, Parlamentní Tajemník pro Finanční Služby, Digitální Hospodářství a Inovace pro chod úřadu zdarma on-line sloty krát dvanáct. V jednom okamžiku bylo kolem 700 volných pracovních míst na Maltě v herním průmyslu, které nejsou plněny podle dostupné nabídky, a proto musíme trénovat více Maltských lidí tak, aby co nejvíce Maltské, jak je to možné může mít prospěch z tohoto odvětví." Získejte akreditované v iGaming Nárok v iGaming s naší novou plně-akreditované Ocenění v iGaming (MQF, Úroveň 4) dodává se v partnerství s EGIM & MCAST, plán běží od 21.

Silvio Schembri, který řekl, že "...požadavek, aby práce v tomto odvětví je rostoucí od poslední studii jsme provedli cross slot secí stroje na prodej. Kromě toho, přes několik zpětnou vazbu běží s naší iGaming klienty, iGaming Akademie byl schopen vytvořit úroveň uznání za školení od samotného průmyslu". Května – 11.