Můžete Manipulovat Hrací Automaty

Osmond uvedl: "zatím jsme zaznamenali slibné výsledky z kampaně k dnešnímu dni, s více lidí uznává a pomocí 'ťukání' jako technika, aby středně jejich sázení." Vsadím se, Litovat, bude probíhat od nynějška až do 19. S kampaní, gamble aware je připomínat mladší muž sportovní sázející v 18 - do 34-rok-starý rozsahu, že by měli odklepnout, než sázení, v podstatě vyhnout Vsadím se, Litovat. Uznání dosahuje v průměru kolem 60% mezi širokou cílovou skupinu.

On-line Herní Limit Vkladu Informace Jen před pár týdny, gamble aware zvýrazněné výzkum zahrnující limit vkladu nástroje pro iGaming průmyslu můžete manipulovat hrací automaty. Sportovní fanoušci budou vidět a slyšet kampaň v televizi, rádio a digitální výstupy je poker legální v pensylvánii. Vsadím se, že v Moderování, Jako je fotbal začíná, Vsadím se, že Litovat připomíná fanouškům, že sázení by mělo být provedeno v moderování je poker legální v new yorku. Fotbalové stadiony budou funkce reklamy dovnitř a ven pro plné pokrytí.
Gamble aware neustále má spotřebitel v mysli a tvrdě pracuje, aby zajistily, že hráči mají přístup ke zdrojům, včetně informací a nástrojů, aby se inteligentní rozhodnutí při umísťování sázek je poker legální v oregonu. Tak daleko, že kampaň pomohla vytvořit vysoké úrovně povědomí mezi sázející.