Tango De Oro Automat

Okada odmítl odejít, dokud roce 2013, kdy Wynn Resorts násilně vykoupeny jeho 20 procent vlastnického podílu přes 10-leté směnku v hodnotě 1,9 miliardy dolarů tango de oro automat.
Dnes, Pane Wynne již není spojen s Wynn Resorts po roce 2018 údajného sexuálního obtěžování skandálu, a Pan Okada je již součástí Univerzální Zábavní kvůli obvinění z estafa. dělat všechny hrací automaty vyplatit. "Už nevěřím, že je vhodné pro mě, aby sloužil na představenstva společnosti, která se chová způsobem, který hluboce věří, že je neetické, a že odmítl mé rozumné požadavky, aby okamžitě vyšetřovat, co se mi zdá být pochybení Steve Wynn, a tak je pod diktaturou Pana Wynn a neplní svou původní funkci," Okada napsal v nemilosrdném šestistránkový dopis v roce 2013 dělat všechny sloty ram je nutné vyplnit. Zatímco Hiromi vztah je řekl, aby být stále silné, s Okada, jeho vztah s Tomohiro je napjatý dělat všechny sloty ram musí být stejné. Okada investoval $380 milionů eur v Wynn Resorts, a posadil se na představenstvo společnosti do roku 2013. V reakci, Okada zahájila nejbizarnější sociální mediální kampaň na YouTube nabízí JPY 100 milionů check ($930,000) komukoli, kdo mu pomůže získat zpět kontrolu nad herní říše, kterou založil. "Pachinko Král" Kazuo Okada byl kdysi jedním z nejmocnějších jednotlivců v Asii herní průmysl, ale poté, co prohrál soudní rozhodnutí, na Filipínách a v Japonsku tento týden, miliardář svalové nadále oslabovat infinix smart 5 3g price in nigeria slot.

Tokyo vrchní Soud zamítl nároky z Okada právníci, že důvěra dohoda Univerzální dosáhl pro svou dceru Hiromi a syn Tomohiro je neplatný.