Udělat Vše

Loterie sázení operátor Lottoland je doufat, že zachránit své Australské operace tvrzením, že jeho šéf se pod antagonista lhal federální vlády udělat vše. V úterý, Lottoland Austrálie generální ŘEDITEL Lukáš Brill vyzval Australskou vládu, aby přehodnotila své navrhované právní předpisy zakazující online sázení loterie, citovat důkaz, že skupina představující loterie trafikách "omyl veřejnost o jeho členství čísla." Koncem loňského roku, Australská Loterie a Trafikách Asociace (ALNA) se spojil s místními provozovatel loterie Tatts Group v kampani navržen tak, aby zakázat Lottoland nabízí sázky na loterii výsledky trouba dveře mají čištění slot.
Lottoland předložen jeho stav regulátoru požadavky na zastavení sázení na domácí loterií, ale federální vláda zavedla právní předpisy, minulý měsíc, že by také zákaz sázení na mezinárodní loterie čerpá. V úterý, Lottoland je Brill tvrdil, že dokumenty získané z Australské cenné Papíry a Investice Komise ukazují, že ALNA byla mateřská společnost "tváří v tvář finančním krachu" a byl uveden v omyl vládu do myšlení ALNA "zastoupeny názory 4000 trafikách na národní úrovni," kdy skupina "má ve skutečnosti pouze 707 placené členy – o 80% méně, než tvrdí." Brill prohlašuje, že toto zjevení "vyvolává zásadní otázky o skutečný záměr ALNA a zda to byl omyl není jenom Vláda a Poslanci, ale zda to byl také omyl veřejnost." Brill tvrdil ALNA byl "jednají proti zájmům trafikách tím, že prosazuje pro zákony, které by ruku Tatts (nyní Tabcorp) bezprecedentní monopol," a vyzval federálové "zastavit plánované legislativy a začít poslouchat trafikách na zemi." Na ALNA odpověděl s jeho vlastní prohlášení, zabouchl Lottoland je tvrzení jako "přidání další řetězec na jejich nemilosrdný luk propaganda a podvod," zatímco obvinil Lottoland, že "twisted" fakta týkající se ANLA členství řad. Na ALNA tvrdil, že to je "rozpouštědla a představuje přibližně 2 000-člen malé a střední podniky infinix smart 4 pro price in slot.
Nějaké fámy o opaku, jsou jednoznačně nepravdivé a oplzlé." ANLA říká, že to má pověřila své právníky, aby "vyšetřit všechny zákonné možnosti" potrestat Lottoland pro "agresivně šíří pomlouvačné zvěsti na základě nepřesných a neúplných informací." ALNA dále tvrdil, že dokumenty, které předložila vláda "bod existuje více než 4000 malé a střední podniky působící jako loterie maloobchodníků, jejichž zákazníci byli vliv a omyl" tím, že Lottoland infinix smart 4 slot price. Ale ALNA nechtěl přímo adresu Lottoland je nárok to mít pouze 707 placené členy infinix smart 4c price in slot.
Minulý měsíc, v Trafikách Association of New South Wales a Australské Kapitálové Území (NANA), řekl, že zůstala otevřená k diskusi o nějakou formu sdílení příjmů s Lottoland pro každé sázky se vztahují k on-line sázkové firmy. NANA vyjádřil obavy o Tatts/Tabcorp loterie monopol mít "významné důsledky pro zprávy agentů." Získejte nejnovější hazardu zprávy od Calvin Ayre hodiny casino mar del plata 2021.